Povečati enakost med učenci in socialno vključenost, pomoč po epidemiji in medgeneracijsko sodelovanje

Jan 19, 2024

JUNIJ 2023

PRIREDITEV OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA

Na vsakoletni zaključni prireditvi so sodelovali učenci vključeni v dejavnost »Glasbena tortica«. Sodelovalo je 23 učencev, od tega 3 učenci s posebnimi potrebami in en nadarjen. Večina sodelujočih učencev, ki so združeni v dejavnost Glasbene tortice so učenci z manj priložnostmi.

Vida Vincek

Marija Vincek

DECEMBER 2023

LITERARNI VEČER: PIJA LUCIJA KRALJ: BASIST NIKOLI NE DOBI BEJBE

Literarni večer z glasbeno spremljavo sva pripravili z 21 učenci od prvega do devetega razreda. Med sodelujočimi učenci so bili trije nadarjeni učenci in štirje učenci s posebnimi potrebami. Večina sodelujočih učencev, ki so združeni v dejavnost Glasbene tortice so učenci z manj priložnostmi.

Vida Vincek

Marija Vincek

24 Jun, 2024
Vesele in lepe počitnice! Se vidimo spet septembra.
23 Jun, 2024
Učenci, ki so bili zadnji dan pouka odsotni, lahko spričevala prevzamejo osebno ali pa jih prevzamejo njihovi starši v času do 30. junija in od 16. do 20. avgusta 2024. Spričevala je v navedenih terminih mogoče prevzeti v tajništvu šole v času uradnih ur (od 7.00 do 15.00).
14 Jun, 2024
Cankarjevo tekmovanje 2024/25 Državna komisija za tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje je že objavila seznam besedil, ki jih bomo brali prihodnje šolsko leto za Cankarjevo tekmovanje. Učence vabimo k branju že med poletnimi počitnicami. 1. razred: Ela Peroci: Moj dežnik je lahko balon 2. in 3. razred: Bina Štampe Žmavc: Bajka o svetlobi 4. in 5. razred: Sebastijan Pregelj: Zmaj nad mestom 6. in 7. razred: Bogdan Novak: Grajski strah 8. in 9. razred: Špela Frlic: Bleščivka